Võru FC Helios ja OÜ Valga Puu pikendasid koostöölepet veel kolmeks aastaks ehk 2021. aastani.

Klubi koostöö OÜ-ga Valga Puu algas 2013. aastal ja on hästi sujunud. Ettevõttelt saadud toetus on läinud ja läheb edaspidigi klubi noortetöö arendamisse.

OÜ Valga Puu juhatuse liige Mihkel Matsini sõnul on ettevõtte otsustanud toetada just noortesporti ning seda peetakse väga oluliseks, sest noored on meie tulevik.

„Mul on väga hea meel, et Valga Puu väärtustab noori ja panustab Võru noorte jalgpallurite heaks,” lisas klubi tegevjuht Jaanus Vislapuu.

OÜ Valga Puu on 1999. aastal asutatud metsamajandusettevõte, mis kuulub bioenergeetika arendamise ja taastuvenergia tootmisega tegelevasse kontserni AS Graanul Invest. OÜ Valga Puu rolliks on graanulitehaste varustamine ümarpuidu ja puiduhakkega ning seda tehes on kasvatud Eesti üheks suuremaks metsamajandamise ettevõtteks, mis teeb metsas kõik vajalikud tööd alates metsa istutamisest kuni lõppraieni ning tegeleb ka teede ehituse ja metsakuivendusega.

Ettevõttel on pikaajalised ja vastastikku kasumlikud suhted väga paljude klientide ja koostööpartneritega, ka ise ollakse metsaomanik. OÜ Valga Puu annab tööd rohkem kui 60 töötajale.

Klubi tegevjuht Jaanus Vislapuu ja OÜ Valga Puu juhatuse liige Mihkel Matsin.