Võru FC Helios ja OÜ Valga Puu pikendasid 2013. aasta sügisel sõlmitud koostöölepet täna veel kolmeks aastaks ehk 2018. aastani.

OÜ Valga Puu esindaja Mihkel Matsini sõnul on senine koostöö sujunud. „Ma näen, et klubiga seotud inimesed näevad suurt vaeva ja teevad kõva tööd. Asi edeneb ja miks mitte seda siis edasi toetada,” ütles ta.

Matsini sõnul soovib ettevõte panustada noortespordi arengusse Kagu-Eestis ning valik on langenud atraktiivse ja suure harrastajate arvuga jalgpalli kasuks. Samuti näeb OÜ Valga Puu jalgpalliklubis potentsiaali reklaamiväljundina.

„Hea meel, et meil on selline toetaja, kes väärtustab tööd, mida teeme. Väga positiivne, et Võru noorte jalgpallurite arengusse panustatakse,” lausus meie klubi tegevjuht Jaanus Vislapuu.

Meie noortegruppides treenib praegu umbes 300 last. Lisaks toimuvad jalgpalliringid seitsmes lasteaias, kus on jalgpalliga hõivatud veel umbes 150 last. Lisaks Võrule korraldab klubi treeningud Rõuges, Sõmerpalus ja Vastseliinas.

Eesti noorte meistrivõistlustel osaleb tänavu seitse meie võistkonda ehk rohkem kui kunagi varem. Klubi C2-klassi poisid on Eestis oma vanuseklassis kaheksa tugevama seas. Esindusmeeskond mängib Eesti meistrivõistlustel IV liigas.

OÜ Valga Puu on 1999. aastal asutatud metsamajandusettevõte, mis tegeleb kinnistute ostmise, metsa ülestöötamise ja metsa majandamisega. Seejuures pannakse rõhku soetatud maade ja metsade väärtustamisele ning heaperemehelikule ja jätkusuutlikule majandamisele.

Samadele põhimõtetele tuginedes majandab OÜ Valga Puu ka oma klientide metsi. Metsaomanikele pakutakse professionaalset abi metsakinnistute nüüdisaegsel ja keskkonnateadlikul majandamisel. Selleks on välja töötatud kompleksteenus, mis algab metsamajanduskava koostamisest ning lõpeb kraavide ja teede ehitusega.

Mihkel Matsin ja Jaanus Vislapuu
OÜ Valga Puu esindaja Mihkel Matsini (vasakul) ja Võru FC Heliose tegevjuhi Jaanus Vislapuu sõnul on senine koostöö igati sujunud.