Täna võõrsil peetud II liiga mängu FA Tartu Kalevi U21 meeskonnaga läksime esimese poolaja lõpus 1:0 juhtima ning olime võidus kinni kolmanda lisaminutini, mil õnnetust omaväravast 1:1 viik tuli. Selle tulemusega mäng ka lõppes.

Juhtvärava lõi kohtumise 42. minutil Andre Väin. Meie eelmise aasta resultatiivseimale mängijale oli see tänavu esimene täistabamus.

Hooaja esimene võit näis juba tõsiasi olevat, aga lisaminutile eksis meie väravavaht Andrei Kiš, kelle arvele kirjutati omavärav. „Nurgalöök mängiti tahaposti, Kiš liikus ka sinna, aga vastane lõi palli pika kaarega vastasuunda. Kiš tahtis palli üle värava suunata, aga lükkas selle võrku,” kirjeldas meie mängiv treener Arsen Katšmazov viigiväravat.

Seitsmest mängust on see meile kahe kaotuse kõrvale juba viies viik ning võiduarve on endiselt avamata. Järgmine võimalus selleks on tuleval pühapäeval, kui võõrustame Võrus FC Tallinna U21 meeskonda.