Meie meeskonnal tuli tänases II liiga kodumängus Narva Transi U21 rivistusega vastu võtta valus 1:2 kaotus. Õige taktikavalikuga suutsime mängu tasakaalus hoida, kuid suurem individuaalne meisterlikkus viis lõpuks võidule ikkagi narvakad.

Ehkki külalistel jooksis platsile kuus meest, kes tänavu ka meistriliigas mänguminuteid teeninud, saime tänu viiemehelisele kaitseliinile ja väravavaht Maksim Karachi tõrjetele esimesel poolajal vastase ohjeldamisega hakkama. Mõni minut enne vaheajale minekut suutsime Karlis Karro väravast ka 1:0 juhtima minna.

Meie värava lõi homme Kuperjanovi pataljonis ajateenistust alustav Karlis Karro.

Teiseks poolajaks pidime tegema kaks vahetust ning 53. minutil Trans viigistas. Me ei andnud alla ja võinuks poolaja keskel uuesti ette pääseda, kui Andre Väina vastu trahvikastis tehtud vea järel penalti teenisime, aga kahjuks jäi Eduard Desjatski löök pehmeks ja vastaste väravavaht püüdis palli. Võiduvärava lõi Trans kümmekond minutit hiljem latipõrkest, kas aga pall selles olukorras tõesti ka väravajoone ületas, on kaheldav…

Kohtumise viimasel kümnel minutil pakkus mängule lõbusa vahepala rebane, kes väikeste vaheaegadega lausa kolmel korral väljakut külastas. Kutsumata abiline meid kahjuks kaotusest siiski päästa ei suutnud…

Järgmise mängu peame nädala pärast võõrsil Tartu FC Heliosega.