Koroonaviiruse tõttu kehtestatud eriolukorra tõttu lükkus tänavu edasi ka noorte hooaja algus, aga viis nädalat on siiski juba mängitud ja paras aeg väikseks kokkuvõtteks, seda enam, et noorteliigades algas nüüd ligi kuu pikkune suvepaus.

U17 eliitliigas mängivad meie noormehed tänavu ühises võistkonnas FC Elva eakaaslastega. II liiga II alagrupis pole veel kaotusekibedust tuntud ning nelja võidu ja ühe viigiga ollakse liidrikohal. Ainus viik tehti esimeses mängus Viljandi Tulevikuga, kellega Võrus mängiti 1:1. Kodus on võidetud veel Kohtla-Järve JK Järvet 14:0 ning Sillamäe Kalevi ja Jõhvi Phoenixi ühendmeeskonda 7:3, võõrsil alistati Tartu Tammeka II 1:0 ja Eesti U15 koondis 4:1.

U17 eliitliigas on meie poistest resultatiivseim olnud Emil Elrond Karu, kel kirjas seitse tabamust.

U16 vanuseklassi III liigas alustasid meie poisid kolme võiduga, alistades järjepanu võõrsil Raasiku Jokeri 3:1 ning kodus Paide Linnameeskonna 5:3 (selles mängus tuldi kümnekesi välja 2:3 kaotusseisust) ja Tartu Tammeka 2:1. Esimesed punktid kaotati läinud nädalavahetusel, kui võõrsil tehti 3:3 viik Tallinna FC Flora II-ga.

U14 poisid löövad kaasa oma vanuseklassi II liigas. Suurel väljakul mängitakse esimest aastat, aga tasapisi on sellega harjutud ja üha vähem lipsab mängudes sisse ka oma eksimusi. Turniiri alustati kolme kaotusega, kui võõrsil jäädi 2:6 alla Tartu Santosele ning kodus 1:6 Vändra Vaprusele ja 3:7 FC Elvale, aga juuli alguses saadi silm pähe 6:5 võiduga Põlvas sealse Lootose üle.

U12 poisid mängivad oma vanuseklassi A-tugevusgrupis. Seni on neil kirjas kolm võitu (Paide Linnameeskonda võideti 4:2, Tartu Tammeka valget võistkonda 2:0 ja Viljandi Tulevikku 4:1), võitluslik 2:2 viik grupi liidri Tartu Kaleviga ja napp 3:4 kaotus Tartu Heliose punasele meeskonnale.

Meie tüdrukud osalevad esmakordselt U17 eliitliiga II liigas. Kui debüteeriti kahe kaotusega, kodus jäädi 1:6 alla Tallinna Legionile ja võõrsil 0:3 FC Elvale, siis seejärel on punkte nopitud: kodus tehti 1:1 viik Põlva Lootose ja Puhja Barca ühendvõistkonna ning 0:0 viik Pärnu Vaprusega, võõrsil alistati Kohtla-Järve JK Järve 4:0.

Kõigis vanuseklassides jätkuvad mängud augustis ning siis pääsevad murule ka meie U11, U10 ja U9 poisid.