Oktoobris pidas oma viimaseid liigamänge veel neli meie võistkonda, nüüdseks on kõigi nende hooaeg läbi.

U14 meeskond lõpetas hooaja kuu esimesel päeval magusa võiduga, kui sai kodus 1:0 jagu oma vanuseklassi II liiga B-tasandil juba varem esikoha taganud Saue JK-st. Võit kindlustas meie poistele B-tasandil Saue järel teise koha. Kogu hooaja peale kokku peetud 17 mängust võitis meie järelkasv kümme, viigistas neli ja kaotas kolm ning seda väravate vahega 63–17.

Nädal hiljem sai hooaeg läbi meie U12 poistel, kes oktoobris võitsid kodus Pärnu JK Vapruse musta meeskonda 8:0 ning jäid Valgas 0:4 alla sealse FC Warriori eakaaslastele. Oma vanuseklassi B-tasandil tänavu peetud 15 mängust võitsid meie poisid kümme ja kaotasid viis, väravate vaheks jäi 68–19.

U16 meeskond kaotas oktoobri alguses võõrsil Rakvere JK Tarva kollasele tiimile 0:5. Liigahooaeg lõpetati kuu keskel Kohtla-Järvel 0:4 kaotusega Ida-Virumaa FC Alliance’ile. Oma vanuseklassi III liigas said meie poisid neljanda koha, 20 mängust võideti 12 ja kaotati kaheksa, ise löödi 85 ning omale lubati lüüa 45 väravat.

29 väravat löönud Rico-Marten Vainu hõivas U16 vanuseklassi IIII liiga väravaküttide pingereas teise koha.

Meie noortevõistkondadest viimasena tõmbasid liigahooajale joone alla U13 poisid. Oktoobris jäid nad võiduta, kui kaotasid kodus oma alagrupi liidrile Põlva FC Lootosele 0:2, võõrsil FC Elva punasele tiimile 1:3 ning lõpetuseks kodus Põltsamaa Spordile samuti 1:3. U13 vanuseklassi B-tasandil tulid meie poisid oma grupis kolmandaks, 18 mängust võideti üheksa, viigistati üks ja kaotati kaheksa, väravate vahe oli 54–31.