Meie U19 ja U17 meeskond teenisid juunis tõhusat punktilisa. Noorteliigades algas nüüd suvepaus, mängud jätkuvad augustis.

U19 eliitliiga esiliigas lähevad meie noormehed suvepuhkusele kõrgel viiendal kohal. Kuu esimeses mängus viigistati kodus 2:2 seni vaid võite tunnistanud ja praegu liigas Tallinna JK Legioni järel teisel kohal oleva Harju JK Laagriga, teises mängus tehti võõrsil tulemusega 4:0 tuul alla Länemaa JK ja FC Hiiumaa ühendmeeskonnale.

U17 eliitliiga III liigas jätkus mai keskel alustatud võidumarss. Juuni esimeses mängus jäid meie meeskond Barrus Arenal Viljandi JK Tuleviku eakaaslaste vastu küll kaotusseisu, aga võitis lõpuks ikkagi 2:1. Järgmises kahes pallilahingus võeti tabeli sabaosa meeskondade FC Tallinna Ajaxi ja JK Kuusalu Kalevi üle kindlad võidud, esimene alistati võõrsil 7:1 ja teine kodus 9:0. Seni peetud kaheksast mängust on meie poisid võitnud seitse ja kaotanud vaid ühe ning praegu annab see neile ühe mängu rohkem pidanud Põltsamaa JK Spordi ja SK Tääksi ühendmeeskonna järel teise koha.

U14 vanuseklassi III liiga lõuna-idapiirkonnas võitis meie meeskond Tartus sealse Heliose punast tiimi 10:0 ning kaotas kodus piirkonna võitjaks tulnud Kiviõli FC Alliance’ile 4:5. Oma piirkonnas saadi kolme võidu ja kolme kaotusega neljas koht ning koos teiste piirkondade 2.–4. koha meeskondadega jätkatakse nüüd mänge III liiga põhiturniiril.

U13 vanuseklassi B-tasandi V alagrupis on meie poisid praegu nelja võidu ja nelja kaotusega kümne tiimi seas seitsmendal kohal. Sel kuul võideti võõrsil FC Otepääd 7:5, kuid kaotati kodus Tõrva JK II meeskonnale 2:3 ja Jõgeva SK Noorus-96’le 2:8.

U12 poisid võitsid kodus FC Elva punast meeskonda 3:1 ja kaotasid Põlvas sealsele FC Lootosele 1:3. Oma vanuseklassi B-tasandi VI alagrupis jagatakse kuuendat-seistmendat kohta.

Liigaturniire mängisid juunis ka U11, U10 ja U9 poisid. Neist noorimad pole tänavustes liigamängudes seni veel kordagi kaotanud.

U19 eliitliiga esiliigas on meie järelkasv kõrgel viiendal kohal.