Enamikus noorte vanuseklassides jõudis liigahooaeg septembriga lõpusirgele, U19 eliitliiga esiliigas aga juba ka lõpule.

Meie U19 meeskond tegi viimases kodumängus 2:2 viigi Tartu JK Tammekaga ning kaotas seejärel võõrsil turniiri lõpetanud kohtumises Tallinna FC Florale 1:2. Meie noormehed olid U19 eliitliiga esiliigas väljas esmakordselt ning said 11 meeskonna konkurentsis kümnenda koha. Hooaja 14 mängust võideti kolm, viigistati üks ja kaotati kümme, väravate vaheks jäi 17–30.

U16 vanuseklassi III liigas võitsid meie poisid septembris Tallinnas FC Flora valget meeskonda 8:2 ning kodus Tartu FC Heliose eakaaslasi 7:0. Enne kahte viimast mängu ollakse liigas neljandal kohal, kust ei tõusta ega ka langeda pole enam võimalik.

U14 vanuseklassi II liiga B-tasandil alustasid meie poisid septembrit võõrsil Tallinna Kalevi sinise meeskonnaga tehtud 1:1 viigiga. Seejärel võideti Tallinnas FC Ajaxi ja FCI Tallinna ühendmeeskonda 8:1 ning võidulainel püsiti kuu lõpuni – kodus saadi 4:0 jagu Ida-Virumaa FC Alliance’ist ja võõrsil 3:1 Viimsi MRJK valge tiimist. Oktoobris jääb poistel pidada veel viimane mäng, kus vastaseks on omale sel tasandil juba esikoha kindlustanud Saue JK. Praegu on meie meeskond tabelis teine, kuid lähimad jälitajad on vaid vastavalt ühe ja kahe punkti kaugusel.

U13 poisid pidasid kuu alguses kaks duelli FC Otepääga, kodus kaotati 1:3 ning võõrsil tehti väravateta viik. Seejärel lisati tabelisse kaks võitu, kui kodus alistati Tartu JK Tammeka valge meeskond 3:2 ning võõrsil Tartu WJK Santose valge meeskond 5:0.

Meie U12 meeskond noppis septembris võõrsil punkte (Viljandi JK Tulevikku võideti 6:1 ja FC Elvat 6:2), ainsas kodumängus pidi aga tunnistama vastase paremust (Tartu JK Tammeka valgele meeskonnale kaotati 0:1).

Noorematest vanuseklassides mängis septembris meie U9 meeskond. Poisid lõpetasid oma liigahooaja kolme võiduga, kui alistasid koduväljakul peetud turniiril nii Tartu JK Tammeka valge tiimi kui ka kaks FC Elva esindust.

Meie U19 meeskonna parimana lõi Mattias Eskla sel hooajal viis väravat.