Septembriga jõudis lõpule enamiku meie nooremate vanuseklasside meeskondade võistlushooaeg, vanemate poiste ja tüdrukute pallilahingud käivad veel edasi.

U12 poistel tuli septembri alguses vastu võtta hooaja esimene kaotus, kui Kallastel jäädi 2:4 alla Peipsi Juniori ja Puhja SK Barca ühendmeeskonnale. See jäigi meie meeskonna aasta ainsaks kaotuseks ning seejärel lisati tabelisse veel vaid võite: Põltsmaa Sport alistati kodus 3:0, Paide LM Väätsa vastu saadi loobumisvõit ning hooaeg lõpetati kodus suure 12:1 võiduga Tartu WJK Santose üle. Oma vanuseklassi B-tasemel pidasid meie poisid tänavu 14 mängu, millest võitsid 11, viigistasid kaks ja kaotas ühe.

Eestis 15 tugevama hulka pääsenud U13 meeskond alustas oma liiga tugevama poole mänge kodus 1:4 kaotusega FA Tartu Kalevile. „Raske mäng, nagu arvata oli. Tuleb võtta mäng korraga ja võtta igast mängust nii palju positiivset kui võimalik. Hoiame pea püsti ja proovime järgmine kord jälle natuke paremini,” ütles meeskonna treener tauno Kikas.

U15 poisid alistasid kuu alguses kodus Rakvere JK Tarva kollase meeskonna 5:0 ja võõrsil Põlva FC Lootose 3:1. Rohkem neil septembris mänge pidada ei õnnestunudki, sest koroonaviiruse tõttu oli suur osa mängijaid kohustuslikus eneseisolatsioonis.

U17 meeskonnal läksid septembris mängud aia taha. Võõrsil kaotati FC Kuressaare eakaaslastele 0:9 ja Eesti U15 koondisele 1:5, kodus nii FC Kosele kui oma liiga liidrile Narva Transile 2:7. Kodumängudes mindi küll juhtima, aga mõlemal korral tuli kohtumine lõpetada kümnekesi, sest meeskonna üks liidreid Emil Elrond Karu teenis mõlemal korral punase kaardi.

U17 neidude eliitliiga põhiturniiri viimases voorus viigistas meie ja Põlva FC Lootose ühendnaiskond võõrsil 2:2 FC Levadia ja JK Tallinna Kalevi ühendnaiskonnaga. Mänge jätkati turniiril 7.–12. kohani, kus esmalt alistati kodus FC RaDina 5:0 ning seejärel kaotati võõrsil FC Elvale 0:4.

U12 meeskond pidas tänavu 14 mängu, millest võitis 11, viigistas kaks ja kaotas vaid ühe.