Maikuu oli meie noortele igati edukas ning kõigis vanuseklassides, kus punktide peale mängitakse, jagus võite rohkem kui kaotusi.

U17 eliitliiga II liigas parandasid meie poisid võitudega jõudsalt tabeliseisu ning tõusid kuu lõpuks liigas neljandaks. 14. mail võideti kodus Paide Linnameeskonda 5:0 ja 22. mail samuti kodus Keila JK-d 4:2, 26. mail Tartus peetud mängus alistati aga sealne FC Helios 6:3. Viimati mainitud mängus tegi Aimar Vendelin kübaratriki.

U15 meeskonna jaoks on konkurents selle vanuseklassi IV liigas lahjavõitu ning mais nopiti vaid kindlaid võite: Põhja-Tallinna JK Volta alistati kodus 5:0, võõrsil saadi Tallinna FC Flora III meeskonnast jagu 10:0 ja Valga FC Warriorist 4:1.

Sama vanuseklassi tüdrukute kuu esimeses mängus JK Tabasaluga lõppes esimene poolaeg väravateta, lõpuks panid külalised oma paremuse numbritega 3:1 ikkagi maksma. Nädal hiljem jäädi kodumängus Tallinna FC Floraga esimese poolaja lõpus õnnetust omaväravast küll kaotusseisu, aga mängu teise poolega võideldi lõpuks ikkagi välja 2:1 võit. Seejärel kaotati võõrsil Tallinna JK Legionile 1:3 ning alistati FC Elva 2:1. Kuu viimases kohtumises võideti koduväljakul Tartu JK Tammekat 3:0.

U13 poistel polnud kuu esimeses kodumängus Tartu Heliosega mängupilt just parim, aga ometi võeti 5:1 võit ning löödi veel kolma korda posti ja korra latti. Järgnes kaks kaotust Tartus: JK Merkuur-Juuniorile jäädi alla 0:3 ja FC Santosele 1:7. Kuu lõpus peeti kaks Kagu-Eesti derbit Põlva Lootosega ning kodus alistati naabrid 4:1 ja võõrsil 1:0.

Oma liigahooaja esimese turniiri pidasid mai lõpus ka meie U10 ja U9 poisid, esimesed Tartus, teised Valgas.

Isabel Huma lõi U15 tüdrukute liigas maikuus peetud viie mänguga neli väravat.