Esiliiga B nädalasisene mäng võõrsil osutus ettearvatult raskeks ja liigas esikohta hoidvale Nõmme Unitedile tuli 0:4 alla vanduda.

Alustasime kaitsvalt, kuid poolaja keskel jäime ikkagi kaotusseisu, kui pall nõmmekate karistuslöögi järel latist meie väravasse põrkas. Treener Jaanus Vislapuu sõnul saadi esimesel poolajal üldiselt kenasti hakkama.

Teisel poolajal üritasime ka ise rohkem rünnata, ent häid väravavõimalusi meil ei tekkinud, küll aga karistasid vastased meid veel kolmel korral. Kõik teise poolaja kolm väravat löödi meile mängu viimase 20 minutiga. Vislapuu tõdes, et jõud sai otsa ja mängu lõpp läks seepärast lappama,

Kaks Nõmme Unitedi väravat kirjutati liiga suurima väravaküti Oliver Jürgensi arvele. Esimesel korral jätsid kaitsjad talle trahvikastis liiga palju tegutsemisruumi, oma teise värava puhul jooksis Jürgens meie keskkaitsja Lauri Pilve lihtsalt üle.

Tihedas tabelis jagame nelja vooru järel 4.–8. kohta, esikolmik on kolme punkti kaugusel. Juba sel pühapäeval, kui mängime kodus Vändra Vaprusega, loodame taas ka oma punktiarvet kasvatada.

Kui mullu suutsime Nõmme Unitedile kaotamist vältida, siis tänavu tuli kaotus juba esimeses mängus.