Esiliiga B kolmanda ringi viimases mängus kaotasime täna liigas teisel kohal olevale Nõmme Kalju U21 meeskonnale 0:3.

Esimesel poolajal tegutseti üsna hambutult ja jäädi ka kiirelt kaotusseisu. Värava toonud olukorras sai meie väravavaht Tommy Tooming külaliste tsenderdusele näpud vahele, aga pall sattus otse Kalju mängija Roman Sobtšenko ette, kelle löögi vastu enam rohtu polnud. Korra tabasid pealinlased avapoolajal ka meie väravalatti.

Teine poolaeg oli meil mänguliselt veidi parem, kuid ikkagi lõid vastased veel kaks väravat. Esmalt leidsid nad hea sööduga värava ees oma kesktormaja Jevgeni Demidovi, kel skoori kasvatamisega probleemi polnud. Sama mees lõi ka Kalju kolmanda värava, mille puhul osa süüd läks ebaõnnestunud tõrje teinud Toomingu kraesse.

„Mäng oli selline, nagu meil viimased mängu olnud on – alguses ei saanud kohe [mängu] käima, Kalju tuli kõrgelt, söötudega eksisime. Lõpus surusime ja mitu olukorda oli meil kastis, aga ei suutnud realiseeirda,” võttis äärekaitsja Karlis Karro mängu kokku.

Kõige paremini ei jäänud ta rahule ka oma mänguga. „Oli olukordi, mida saanuks paremini teha, aga oli ka duelle, mis ma võitsin. Selline keskmine,” lausus ta.

Meie meestel tuli täna platsilt taas noruspäi lahkuda. Koduväljakul oleme võiduta juba alates maikuu lõpust.

Enne liiga viimast ringi oleme tabelis seitsmendal kohal ning ees seisab halastamatu püsimajäämisvõitlus. Järgmine liigamäng on meil 15. septembril võõrsil Paide LM U21-ga.

Enne seda, tuleval laupäeval, võõrustame aga Tipneri karikasarja 1/16-finaalis Tartu JK Welcot.

„Selle mängu peab kindlasti võitma, siin ei ole mingit küsimust. Liigas pole pikalt punkte tulnud, midagi peab meile meelrahu andma,” lausus Karro.