Meie klubi poisid Aimar Vendelin, Ronan Pähn, Rasmus Tamm ja Sebastian Johanson osalesid eile koos Tartu FC Heliose 2002. aasta poistega Tallinnas Tabasalu Talvekarikal, kus saavutati teine koht.

Turniir toimus Männiku sisehallis. Alagrupis võitis Helios esmalt 3:1 Tabasalu JK sinist meeskonda ja 1:0 Nõmme Kaljut, seejärel tuli vastu võtta 1:2 kaotus FC Tiigritelt. Viimases otsustavas mängus kohtuti kõik eelmised mängud võitnud FC Levadiaga. Tõelises trilleris suutis viimastel sekunditel 2:1 võidu võtta Helios ja seega saavutati alagrupivõit, mis andis koha finaalis.

Esikohamängus tuli Heliosel kokku minna Tabasalu JK valge meeskonnaga, mis on selles vanuseklassis Eesti üks tugevamaid. Kahjuks olid rasked alagrupimängud Heliose poiste jõuvarud ammendanud, finaalis ennast enam ületada ei suudetud ning vastu tuli võtta suur 0:6 kaotus.

Treener Jaanus Vislapuu sõnul polnud poisid harjunud suure kunstmuruväljaku ja kõrge mängutempoga, mis on väiksest saalist mängima minnes kahjuks paratamatu. Siiski andis turniir võimaluse ka mõnel Võru poisil talvel suurel väljakul mängida ning kogeda tugevate Põhja-Eesti meeskondade taset.

„Kuigi finaal läks aia taha, võib turniiri lugeda kordaläinuks ning eesmärgipäraseks,” lisas ta.