II liiga ida-põhjapiirkonna teises voorus kaotas meie meeskond täna võõrsil Narva Unitedile 0:2.

Meistriliiga meeskonna Narva Transi duubliks olev vastane pani välja väga tugeva koosseisu ja seepärast alustasime mängu ettevaatlikult. „Püüdsime sarnaselt eelmise mänguga esimesel poolajal kaitsvamad olla ja vastaste mängust selgemat pilti saada. Lootsime kontratele – vastane oli täna meist selgelt igas elemendis üle, seega püüdsime mängida võimalikult meeskondlikult kaitses ja kasutada kiirrünnakuid,” ütles meeskonna peatreener Jaanus Vislapuu.

Esimesel poolajal suutsid meie mehed üldiselt oma mänguplaanist kinni pidada, kui välja arvata narvakatele juhtvärava toonud olukord, kus vastased meisterlikult kolme-nelja kiire söödu tulemusena ühe mängija trahvikasti joonel vabaks mängisid ja viimane umbes 17–18 meetrilt alla taha nurka ära lõi.

„Vastane küll ründas suurte jõududega, aga suutsime kaitses lõpuni seista. Ka meil avanes kaks suurepärast väravavõimalust kiire kontra pealt, aga kahjuks kumbagi realiseerida ei õnnestunud,” ütles Vislapuu.

Teisel poolajal jätkus enam-vähem sarnane mäng, ainult selle vahega, et natuke lahtisemalt. „Püüdsime aeg-ajalt ka ise kõrgemalt pressida ja vastaste väravale lähemal palli võita. Saime mängu rohkem sisse, aga külm tuul ja vihm olid platsil ilmselt meile suuremaks takistuseks kui vastastele. Igal juhul oli meil palli töötlemisega probleeme ja paljud söödud jäid adressaadita,” rääkis Vislapuu.

Lootuskiir tekkis veerand tundi enne kohtumise lõppu, kui Jürgen Kolk äärel sama vastasmängija poolt teist korda kollast kaarti väärt veaga maha võeti ja narvakad kümnekesi jäid. Tõime ründesse lisajõudu ja üritasime viigistada, paaril korral olimegi sellele üsna lähedal, aga mida ei tulnud, oli värav. Hoopis mängu lõpus, kui juba päris suurte jõududega viigipunkti nooliti, mängis Narva United hea äärevahetuse tulemusena meie hõreda kaitseliini üle ja lõi teise värava.

„Usun, et mehed andsid endast parima. Peame lihtsalt rohkem koos treenima ja mängima, et kokkumäng paraneks,” lausus Vislapuu.

Lisaminutitel sai meie meestest teise kollase ja seega ka punase kaardi Janek Siska.

Järgmise mängu peame tuleval laupäeval Tallinnas Lasnamäe Ajaxiga.