II liigas kulgeb meie meeskonna hooaeg üle kivide ja kändude: täna tuli võõrsil 2:3 alla vanduda FCI Tallinnale ning viie vooru järel ollakse liiga põhja-idapiirkonnas vaid üheksandal kohal.

Enam kui 30kraadises leitsakus peetud mängus jäime juba 8. minutil kaotusseisu ning kohe teise poolaja alguses kasvatasid väljakuperemehed vahe kaheväravaliseks. Vaid mõni minut hiljem õnnestus meil Aimar Vendelin tosina meetri pealt löögile mängida ning tema tabamus vähendas vahe minimaalseks.

Mängu lõpus hakkas tunda andma pikk palav bussisõit ning kahjuks oli meil seekord ka vahetuspink väga lühike. 72. minutil läks FCI Tallinn uuesti kahe väravaha juhtima ning mängu meil enam päästa ei õnnestunud. Ühe värava suutsime siiski tagasi lüüa – 83. minutil võitis meie suurim väravakütt Eduard Desjatski vastaste trahvikasti ääres teise palli ja lõi kindalt taha nurka 2:3.

„Vastane kasutas oma võimalused paremini ära,” tõdes treener Arsen Katšmazov pärast lõpuvilet.

Kuna tuleva nädala kohtumine Põhja-Tallinna JK Voltaga on edasi lükatud, mängitakse II liigas järgmisena 3. juulil Kohtla-Järvel Ida-Virumaa FC Alliance’i U21 meeskonnaga.