Nädalavahetusel mängisid meie võistkonnad kolmel siseturniiril. Häid kohti ei tulnud, aga võrreldes varasemaga on mängupilt paranenud.

FC Elva siseturniiril Nõos mängisid üleeile 2002. aasta ja eile 2006. aasta poisid. Vanemad poisid jäid alagrupis võiduta. Hiljem turniiri võitnud FC Elvale kaotati 0:4, DFK Parusile (Venemaa) 0:2, Põlva FC Lootosele 1:2 ja Tartu JK Tammeka valgele meeskonnale 1:3. Nooremad poisid jäidalagrupimängudes FC Otepääle alla 0:1, Tartu JK Tammeka valgele meeskonnale 0:1 ja turniiri võitjaks tulnud Põlva FC Lootosele 0:4. 2:0 võit FC Elva VH üle viis nad veerandfinaali, kus kaotati 0:1 FC Elva LNile.

2002. aasta poisid mängisid eile juba Valga Warrior Cupil, kus kaotasid alagrupis Valga FC Warriorile 0:2 ja Tartu JK Tammekale 1:2 ning võitsid Pärnu JK Poseidonit 6:0. Kohamängudes saadi jagu nii Warriori kui ka Tammeka duublist, tasuks viies koht.

„Kuigi suuri tulemusi ei tehtud, võib õldiselt mängudega rahule jääda. Turniirid on täitnud oma eesmärgi ja poisid on saanud võistluskogemust ning enesekindlust. Kohati veab alt vaimne pool, mille kallal peame veel kõvasti tööd tegema. Kui suudame vältida individuaalseid ärakukkumisi, on automaatselt ka kogu meeskonna mäng palju parem,” ütles treener Jaanus Vislapuu.