II liigas andsime seni vaid võite tunnistanud Rakvere JK Tarvale täna Barrus Arenal kõva lahingu. Võrdses mängus, kus meil olid ehk isegi väheke paremad väravavõimalused, tõmbas pikema kõrre lõpuks ikkagi Tarvas, kes lõi lisaminutitel mängu ainsaks jäänud värava.

Tänavu esmakordselt olime mängule saanud kõik meie „kaitseväelased”, samuti saalihooaja lõpetanud keskväljamootori Raul Rebase ja väravavaht Tommy Toominga. Ideaalsest rivistusest jäid seega puudu vaid äärekaitsjad. Koosseisu tugevus kajastus ka väljakul toimuvas ning liiga ühe liidriga mängisime kui võrdne võrdsega.

Mäng käis enamasti keskväljal, kus iga palli pärast ägedalt võideldi, aga jõudis vahel ka ühe või teise värava alla, kus aga kumbki pool rünnakut resultatiivselt lõpetada ei suutnud. Head tööd tegid ka mõlema meeskonna väravavahid. Kahel korral käis pall küll väravas, esimesel poolajal meie ja teisel Tarva omas, aga suluseisust.

Lõpplahendus saabus esimesel üleminutil, kui vastaste vasakäär Mattias Roop meie kaitsjate Trond Herman Meieri ja Kert Sander Eeriku vahelt läbi keerutas ja kuuelt-seitsmelt meetrilt terava nurga alt tahaposti võiduvärava lõi. Pärast väravat saime veel pooliku rünnaku üles võtta, aga juba kõlaski kohtuniku vile ja mäng oligi läbi.

Viie mängu järel on meil tabelis seega endiselt vaid üks võit, aga pole midagi, korrastame read ja parandame vead ning küll need punktid ka tulema hakkavad. Järgmine mäng on tuleval pühapäeval Tallinnas FCI Levadia U19 meeskonnaga.


 
Protokoll
Pildid