Esiliiga B-s tuli meie meeskonnal täna kodus 0:5 (0:2) alla vanduda Tallinna Kalevi U21 rivistusele.

Treener Jaanus Vislapuu sõnul said määravaks individuaalsed eksimused. „Esimesel poolajal oli tegelikult päris võrdne mäng, meil olid head võimalused, aga ei löönud ära. Kaitse eksis meil päris halvasti ja päris mitu korda ning vastasel oli täna ka sellise klassiga ründaja, kes need olukorrad ära lõi, temaga ei saanud me kuidagi hakkama,” ütles ta.

Vislapuu pidas silmas Kalevi esindusmeeskonna ründajat Eduard Golovljovi, kes kalevlaste viiest väravast sai oma nimele neli.

Meie parim väravavõimalus sündis üsna kohtumise alguses, kui Andre Väin üks-ühele läbi pääses, aga tema ette nurka sihitud löögi Kalevi väravavaht tõrjus. Teisel poolajal tekitas mitu päris head võimalust vahetusest sekkunud Marten Luik.

„Andre tegi oma selle hooaja ühe parema mängu, suutis palli hästi omaks saada ja leidis sööduga toetust. See, et ta väravaid ei löö, on enesekindluse taga kinni. Aga teeme tööd ja noored saavad järjest paremini mängu sisse, küll need väravad ka tulema hakkavad,” lausus Vislapuu.

Tavaliselt meistriliigas mängiv Eduard Golovljov (nr 9) kõmmutas meile neli väravat.

Kui esimene poolaeg oli enam-vähem tasavägine, siis teise poolaja alguses, pärast sunnitud vahetust, kui vasakkaitsja Karlis Karro pidi vigastuse tõttu kohtumise pooleli jätma, muutus olukord meie jaoks raskeks. Vastased lõid kiire värava ja seejäel läks meil mäng käest.

„Kui kaitsetegevus oleks organiseeritum olnud, poleks sellist pakki tulnud,” tõdes Vislapuu.

Turniir jätkub juba kolmapäeval, kui võõrustame liigas neljandal kohal olevat JK Tabasalu. Mäng peetakse meie kunstmuruväljakul ja algab kell 19.

„Eks nädalasisene mäng on meile alati väga keeruline, ükskõik kas kodus või võõrsil, aga anname endast parima,” sõnas Vislapuu. „Võtame ühe mängu korraga ning kui on hea koosseis ja hea päev, siis võime kõiki võita.”

Protokoll
Pildid