Tänases IV liiga mängus võõrsil Suure-Jaani Unitediga tuli vastu võtta hävitav 0:8 kaotus.

Väljakuperemehed said avavilest peale hästi mängu sisse, mängisid enamjaolt pikka palli ja ei andnud meile mingit võimalust. „Lihtsalt must päev oli meil. Üritasime oma mängu mängida, aga mitte midagi ei tulnud välja. Rohkem ei oskagi kommenteerida,” ütles treener Vjatšeslav Vassilenko.

„Ausalt öeldes oli see nagu õudusunenägu,” lisas klubi juht Jaanus Vislapuu, kes ka ise mängijana platsil käis.

Põhikoosseisust oli meil puudu paar meest, mõni mängis tõbisena.

Esimesel poolajal oli mäng veel enam-vähem võrdne, aga kõik kaitse individuaalsed eksimused karistati karmilt ära ja iga pall, mille vastased värava poole teele panid, sisse ka läks. „Olime võib-olla veidi passiivsed ja ei suutnud üleval korralikku pressi teha ning pikkade pallidega meie kaitsjad hakkama ei saanudki,” ütles ta.

Teine poolaeg oli juba päris vilets. „Kokkuvõttes väga must päev ja kehv esitus meilt kõigilt,” sõnas Vislapuu. „Edaspidi peame olema kohe vastase poolel ilma pallita agressiivsemad. Kaitse peab mängima hoolikamalt ning julgestus toimima paremini.”

Ka korra varem oleme liigamängu 0:8 kaotanud – mullu jäime sama tulemusega alla Tartu FC Santose duublile.

IV liiga lõunatsoonis jagame nüüd kolmandat-neljandat kohta. Järgmine mäng on kahe nädala pärast võõrsil Tartu FC Bronx Woodiga.

Suure-Jaani United - FC Helios Võru
FC Helios Võru värava ees käis kogu mängu tulevärk ja väravaht Timo Thalil tuli kaheksa korda pall võrgust noppida. Foto: Suure-Jaani United