Esindusmeeskonna tänavune esmatutvus muruga tõi igati positiivse tulemuse – Keila JK alistati täna vastase väljakul 2:0.

Meie väravad lõid teisel poolajal Eduard Desjatski ja Raul Rebane, väravas tegi oma Esiliiga B debüüdi aga vaid 15aastane Andre Väin, kes meie U17 meeskonnas tegutseb enamasti edurivis. Mäng kujunes oodatust ehk isegi väheke kergemaks ning väljakuperemeestel väga häid väravavõimalusi polnudki.

„Kuna meil seisis väravas alles 15aastane noormängija, valisime sellise taktika, et vastane ei pääseks liialt meie värava lähedale. Läksime 4-4-2 asetusega kõrgelt suruma ja üldises plaanis võib tõdeda, et see ka õnnestus, sest midagi üliohtlikku vastased korda saata ei suutnudki. Ühe väga ohtliku momendi päästis teisel poolajal ennastsalgava sööstu ja spaagega Raul Rebane ning esimesel poolajal oli üks ohtlik nurgalöök, aga meie väravaht sai palli kätte ja see andis talle ilmselt järgnevaks mänguks enesekindlust juurde,” rääkis meeskonna treener Jaanus Vislapuu.

Murul oli kiiret söötu raske lükata ja ehk natuke liiga palju püüdsime oma ründajaid leida pika palliga. „Samas suutsime mängu peale tekitada kokku oma 7–8 väga head olukorda. Pidevalt jäi gramm puudu, korra käis esimesel poolajal pall ka latis. Alles teisel poolajal saime tänu Desjatski ja Rebase individuaalsele meisterlikkusele võrgu sahisema. Lõpuks olime kolme punktiga loomulikult väga rahul, sest arvestadades vigastuspausil olevate mängijate hulka ja väravavahi noorust ning kogenematust, võinuks minna ka vastupidi,” ütles Vislapuu.

Esiliiga B-s oleme hetkeseisuga neljandal kohal ja järgmine mäng on meil tuleva nädala reede õhtul kodumurul liiga liidri Nõmme Unitediga.

Pildil on meie mõlemad väravalööjad: vasakul (palliga) Eduard Desjatski ja paremal Raul Rebane.

Protokoll