Meie meeskond tegi oma kaptenile Eduard Desjatskile tütre sünni puhul kena kingituse, kui alistas tänases derbis Tartu Heliose 3:0.

Võru spordikeskuse staadionil peetud mängus jäid avapoolajal väravad löömata. Meil oli vastasest küll veidi enam väravavõimaluisi, kuid ei midagi eriti ohtlikku, tartlased tegid paar päris head kontrarünnakut, kuid eksisid nende lõpetamisel.

Teiseks poolajaks tegime neli vahetust ning kaks vahetusest mängu tulnud Andret ka skoorisid – Väin kahel ja Ojala ühel korral.

Enne kui väravaid lööma hakkasime, said ka vastased meie värava ees korra veel 7–8 meetrilt päris vabalt löögile, aga väravavaht Pert Paigelkalni jalatõrje päästis olukorra.

Panime vunki juurde ja hakkaski juhtuma. Esialgu oli meestel veel sihik paigast ära, Arlet Raha lõi nurgalöögi järel peaga üle, Mattias Esklal jäi vastaste väravavaht napilt üle mängimata ning mööda läksid ka Emil Elrond Karu karistuslöök ja Richard Lepa löök karistusala joonelt.

Ootus lõppes 64. minutil, kui Raul Rebane andis oma platsipoolelt diagonaalsöödu keskele Andre Väinale, viimane liikus edasi, konksutas kaitsjate vahelt läbi ja lõi tosinalt meetrilt vasakusse alanurka 1:0.

Beebi kiigutamiseks oli põhjust topelt – kui täna sai tütre isaks Eduard Desjatski, siis eelmisel nädalal ka meie meeskonna eelmine kapten Reijo Künnapuu.

Kuus minutit hiljem viskas Arlet Raha küljeaudi, vastaste kaitsja sai pea vahele, aga pall langes Raul Rebasele, kes selle osavalt edasi söötis ning Andre Ojala lõi 20 meetrilt meie teise värava.

81. minutil lõi Ojala terava nurga alt taas peale, tartlaste väravavaht tõrjus, aga pudistas palli ning Väin lükkas selle segamatult tühja väravasse seisuks 3:0.

Järgmise II liiga mängu peavad meie mehed tuleva nädala reedel võõrsil FA Tartu Kalevi duubliga.