Meie meeskond alistas täna Jõhvi FC Phoenixi 2:0 (1:0) ning tõusis II liiga põhja-idapiirkonnas jagama 5.–6. kohta.

Meie meeskond sõitis Kiviõlis peetud mängule üsna hõreda koosseisuga – vahetusmehi oli vaid kaks ning keskkaitsepaari moodustasid seekord tavaliselt edurivis tegutsev Andre Väin ning keskpoolkaitsja, äsja saalihooaja Tartu Ravensi ridades pronksmedaliga lõpetanud Raul Rebane. Viimasele oli tänane mäng meie eest sel aastal alles esimene.

Tabeli alumises otsas paikneva Phoenixiga suuri probleeme siiski ei tekkinud. Juhtima viis meid kohtumise 20. minutil Erik Žirov, kes realiseeris enda teenitud 11 meetri karistuslöögi. Tulemusega 1:0 ka avapoolaeg lõppes.

Teise poolaja keskel tõrjus meie väravavaht Maksim Karach penalti ning viis minutit enne mängu lõppu lõi Aimar Vendelin meie teise värava.

Seitsmest mängust on meil nüüd kirjas 12 punkti. Sama palju punkte on ka meie järgmisel vastasel, Tartu JK Welco duublil, kellega mängime tuleva nädala reedel Võrus.