IV liiga lõunatsoonis tuli viies järjestikune kaotus, kui täna jäädi Väimelas 1:5 alla Tartu FC Bronx Woodile.

Treener Vjatšeslav Vassilenko sõnul on meie noortel poistel Bronx Woodi taolistele jõulistele ja mustalt, vea piiril mängivatele meeskondadele väga raske vastu saada. Pika palli mängides selliseid vastaseid mingil juhul võita ei suudeta, sest võimsust napib, tuleb lühikese sööduga piki maad üritada.

Mäng kinnitas treeneri sõnu – enamiku õhuvõitlustest võitsid külalised, kuid oli ka perioode, näiteks teise poolaja alguses, kui söödumängu päris hästi käima saime ja siis olid vastasedki raskustes.

Jube teist kohtumist järjest ebaõnnestusime kohe mängu alguses – kaitseliini eksimust karistati 2. minutil penaltiga, millest külalised juhtima asusid. 17. minutiks oli seis 0:2. Minut enne poolaja lõppu õnnestus vahe minimaalseks vähendada. Tegi seda Eduard Desjatski, kes palli kerge tuule toel otse nurgalöögist tartlaste varavposti kõrvale keerutas.

Teise poolaja alguses veel üritasime, aga 69. minutil õnnestus tartlastel kontrarünnak ja nende kolmas värav võttis mängust pinget vähemaks. Kaks minutit hiljem lõi Bronx Wood veel ühe värava, 78. minutil realiseeris penalti ning lõpuks oligi meie kaotus jälle suur.

Tuleb tööd edasi teha ja ikka oma asja ajada, kõlas pärast mängu treeneri sõnum meeskonnale.

Järgmises voorus mängimes nädala pärast võõrsil turniiritabeli viimase meeskonna FC Jõgeva Wolvesiga.

FC Helios Võru - Tartu FC Bronx Wood
Meie ainsa värava (pildil) lõi esimese poolaja lõpus otse nurgalöögist Eduard Desjatski (pildilt väljas).