Pärast väikest pausi jätkunud Esiliiga B turniiril lõppes meie esindusmeeskonna tänane kodumäng Põhja-Tallinna JK Voltaga 1:1. Kohtumise lõpus leidis veelkord kinnitust paljunämmutatud jalgpallitõde, et kui ise ei löö, siis lüüakse sulle – lisaminutitel kadus meil kaitses korraks keskendumine ja vastased viigistasid.

„Kui üleajal lüüakse värav vastu, siis ei saa tulemusega rahul olla,” lausus meeskonna treener Jaanus Vislapuu.

Juba mitmendat korda sel hooajal jäime tabelis endast tagapool oleva vastasega kodus hätta. „Isegi kui mängime võõrsil nõrgema koosseisuga, kukuvad punktid meile teinekord ära. Kodus on mängupilt päris hea, võimalusi jagub, aga väravat ei tule,” ütles Vislapuu.

Volta saabus mängule varumeesteta, küll oli kohal Tallinna klubi kolmepealine fännirühmitus, kes tribüünil kogu mängu jooksul kõva häält tegi. Meie mehed ennast sellest häirida ei lasknud ja haarasid mängus initsiatiivi, kuid väravaarvet esialgu avada ei suutnud.

Teise poolaja alguses läksime lõpuks juhtima. Rünnaku algatas Lauri Pilve pikk diagonaalpall ette, Sergei Starovoitov lükkas selle peaga edasi värava ette ja Arsen Katšmazov lõi 1:0.

Seekordses mängus Voltaga oli meie helgeimaks hetkeks Arsen Katšmazovi löödud värav.

Meil oli veel korduvalt võimalusi eduseisu kasvatada, aga kahjuks rohkem väravalisa ei tulnud. „Paljud mängijad tulevad vigastuspausilt ja vorm ei ole selline, nagu võiks olla. Lisaks natuke teineteise mittemõistmist ja nii need asjad löömata jäidki,” kommenteeris Vislapuu.

Kuigi vigastatute arv liiga kahenädalase mängupausi jooksul vähenes, on paar-kolm olulist mängijat meil veel ikkagi puudu. „Loodan, et paari nädala jooksul saavad nemad ka korda ja saame koosseisu veel tugevamaks,” lisas Vislapuu.

Liigas jätkame kuuendal kohal ning tuleva nädala pühapäeval võõrustame järgmises voorus Paide Linnameeskonna U21 rivistust.

„Plaanid on alati ühesugused – minna ikkagi võitma,” sõnas Vislapuu eesootava mängu kohta.

Protokoll
Pildid