Täna Väimelas peetud IV liiga mäng SK Roosu tõi 5:1 võidu.

Mehed tegid välkstardi ja juba esimesel minutil pääseti kaks korda värava eest pealelöögile, aga Roosu väravavaht tõrjus. Järgnenud nurgalöögist saatis Eduard Desjatski palli tahaposti, seal oli Andrei Kiš õigel kohal ja koksas peaga 1:0. Ründasime edasi ning 29. minutil esimese värava toonud olukord enam-vähem kordus – Desjatski andis taas hea nurgalöögi, ainult, et seekord ennetas Roosu kaitsja Kiši ja lõi palli ise oma väravasse.

Olime sõiduvees ning kolm minutit hiljem virutas Kert Joakit 3:0. Mäng käis enamjaolt vastaste väljakupoolel ning vaid korra pääsesid Roosu mehed esimesel poolajal ohtlikult meie väravale lööma. Enamiku poolajast mängis Roosu ka kümnekesi, enne kui neil üheteistkümnes mees kohale ilmus.

Teise poolaja alguses, 53. minutil sai Desjatski trahvikasti joonel vabalt löögile ja põrutas 4:0. Suures eduseisus lasti jalg veidi sirgemaks, Tauno Kikase välja vahetanud Jaagup Abel võrdväärset mängu näidata ei suutnud, Roosu pääses mitmel korral ohtlikult ründama ning lõigi 73. minutil ühe värava tagasi. Jätkati pingevabalt ning juba näis, et seis 4:1 jääbki püsima, aga Desjatskil oli asjast oma arvamus ning mängu viimasel minutil virutas ta veel ühe ilusa värava.

IV liiga lõunapiirkonnas oleme kolmandal kohal. Järgmisel laupäeval mängime võõrsil Viljandi JK Tulevik III meeskonnaga.

FC Helios Võru - SK Roosu
Andrei Kiši pealöögist lendas pall esimest korda Roosu puuri juba 2. mänguminutil.