II liiga kevadringi eelviimases voorus alistasime täna koduväljakul FC Elva duubli 3:0.

Asjad pandi paika esimese poolajaga. Skoori avas juba 3. minutil Trond Herman Meier, kellele see oli esimeseks väravaks meie esindusmeeskonna eest. Veerand tundi hiljem võtsid vastased Rico-Marten Vainu trahvikastis jalust maha ja ta ise realiseeris kindlalt penalti. Kolmanda värava lõi poolaja keskel Kaspar Kimmel. Teisel poolajal tabasime nurgalöögi järel korra küll latti, kuid vastase väravavõrku rohkem sahistada ei õnnestunud.

Hooaja neljas võit viie viigi ja kolme kaotuse kõrval tõstis meid liigatabelis hetkeseisuga kuuendaks, kuid paaril lähikonkurendil on selle vooru mäng veel pidamata ja nad võivad meist mööduda.

Kevadringi viimases voorus seisab meil tuleva nädala pühapäevalTartus ees n-ö kuue punkti mäng sealse Heliosega.

Meeskond tänab pärast lõpuvilet kodupublikut.