Liigamängude esimest koduväljakuvõitu tuleb veel edasi jahtida, sest täna piirdusime Väimelas IV liiga kohtumises lõunatsooni viimase meeskonna Pärnu JK Vapruse vastu 2:2 viigiga.

„Kahjuks ei suutnud võita, kuigi mäng oli üpriski hea. Sööt käis ja löögile jõudsime, aga kahjuks ei suutnud kõiki oma võimalusi ära kasutada. Ka Pärnu väravavaht tegi supermängu,” ütles treener Vjatšeslav Vassilenko.

Mäng algas rahulikult, mõlemad pooled üritasid mööda maad mängida ja kõrget pressi teha. Pressing tõi ka avavärava – vastane kaotas palli ja tuli tsenderdus, mis lõpes omaväravaga. Meie aktiivsele survele vaatamata jäi see värav avapoolajal ainsaks.

Teine poolaeg algas Vapruse kerge pressiga, aga siis saime oma mängu uuesti käima ja valdasime rohkem palli. 56. minutil sai Siim Lepp hea söödu, jooksis kaitse eest ära ja lõi ilusti nurka 2:0.

Kaheväravalises eduseisus mäng rahunes ja Vaprus lõi peagi ühe värava tagasi, kui kaitses tekkis väike arusaamatus ja palli ei suudetud puhtaks lüüa. Ka Vapruse viigivärav tuli enam-vähem samal moel. Mängu lõpp oli päris tuline ja tehti palju vigu, õnneks ei saanud keegi vigastada.

„Hea meel, et pärast vigastust oli Priit Tiks tagasi, supermäng tema poolt,” ütles Vassilenko. Veel kiitis ta vigastusega mängima tulnud Andrei Kiši, kes vapralt lõpuni vastu pidas, aga ka kogu tublilt mänginud meeskonda.

IV liigas jäb meil pidada veel kaks mängu. Tuleval laupäeval mängime võõrsil FC Elva duubliga.