II liiga tänases kodumängus Maardu Linnameeskonnaga tuli meil vastu võtta 0:4 (0:2) kaotus.

See oli esimene kord, kui II liigas kellelegi nelja väravaga kaotasime ning võiduta oleme nüüd juba kuus mängu järjest. Seejuures oleme kaotanud kolm viimast kodumängu.

Kaotusseisu jäime 20minutise mängu järel – vasakult äärelt läbi murdnud Maardu mängija andis palli teravalt värava eest läbi, meie väravavaht Tommy Tooming seda kätte ei saanud ning vastased lõid mõnelt meetrilt terava nuraga alt 1:0. Tõrjet üritades põrutas Tooming jala mättasse ja venitas kubemelihast, kuid suutis valu trotsides siiski jätkata.

Veidi enne vaheajale minekut toimetasid vastased palli taas meie värava alla, Maardu ründaja Vitali Gussevi puutest tegi mänguvahend veel otse enne väravajoont veidra põrke ja lendas üle Toomingu käte puuri.

Teist poolaja algul saime mängus initsiatiivi korraks enda kätte, kuid nii Andre Väina kui ka Eduard Desjatski löögist pall teed väravasse ei leidnud, lisaks lõi Aimar Vendelin korra värava alla heast kohast pallist lihstalt mööda. Rünnakuid toetades tõusis meie kaitseliin kõrgele ning vastased kasutasid selle ära – 74. minutil realiseeris Ilja Kassjantšuk kontrarünnaku ja kasvatas Maardu eduseisu kolmeväravaliseks.

Peagi järgnes meie ehk mängu parim võimalus, kui Richard Lepa hea söödu trahvikasti andis, kuid Jürgen Kolk lõi mõnelt meetrilt palli lihtsalt üle värava. Seejärel sahises Väina löögist lõpuks ka Maardu väravavõrk, kuid kohtunik fikseeris selles olukorras suluseisu ja väravat ei lugenud. Kogenud Maardu mängijate tekitatud suluseisulõksu langesime kohtumise lõpus veel korduvalt.

Lisaminutitel purjetas Kassantšuk meie keskkaitsjate vahelt veel korra takistamatult läbi ja tegi lõppseisuks 4:0 Maardu kasuks.

Taas kollitas meid vigastusetont. Juba teist kodumängu järjest tuli ühel meie mängijal, seekord Emil Elrond Karul, platsilt kanderaamil lahkuda ja väljaku ääres kiirabi ootama jääda.

Ometi oli ka midagi rõõmustavat – Desjatskist sai esimene mängija, kes meie esindusmeeskonna eest 150 liigamängu pidanud.

Liigas tuleb nüüd väike paus ja järgmisena mängime 11. septembril võõrsil FC Tallinna U21 rivistusega.

Meie väravavaht Tommy Tooming pidi täna neli palli võrgust välja tooma.