Täna Tallinnas peetud II liiga mängu Levadia U19 tiimiga kaotasime suurelt 1:7 (1:2).

Kahjuks sõitsime pealinna ilma oma haigestunud mängiva treeneri Arsen Katšmazovita. Kaitseliinis oli puudujaid veelgi ning kindlasti mõjutas see lõpptulemust.

Auvärava lõi meie meeskonnas debüüdi teinud Rustam Tadzhybaiev, kelle 32. minuti tabamus seadis tabloole 1:1 viigi. Esimesel poolajal suutsimegi skoori veel viisaka hoida ja vaheajale läksime 1:2 kaotusseisus.

Kohe teise poolaja alguses lõid väljakuperemehed oma kolmanda värava ja umbes veerandtunnise mängu järel penaltist veel ühe. Mängu lõpus oli meie meestel jaks ja motivatsioon otsas ning Levadia kasvatas eduseisu veelgi. Võõrustajate seitsmest tabamusest neli kanti Trevor Elhi arvele.

Järgmisel nädalal seisab meie meestel ees kaks kodumängu tartlastega: teisipäeval väikses karikasarjas Team Helmiga ja laupäeval II liigas Welco duubliga.