Noorteliigades peeti maikuus usinalt mänge ning rõõm on tõdeda, et meie poistel kogunes võite märksa rohkem kui kaotusi.

U19 eliitliigas on meie noormehed kolm vooru enne põhiturniiri lõppu 11 meeskonna konkurentsis kaheksandal kohal. Mai alguses kaotati kodus Paide Linnameeskonnale 0:4, seejärel tehti kaks viiki – võõrsil 3:3 Pärnu JK Vaprusega ja kodus 2:2 Tallinna JK Legioniga. Kuu lõpetati magusa võiduga, kui eile saadi Tartus 1:0 jagu sealsest Heliosest.

U16 poisid võitsid mais kõik kolm mängu ning on oma vanuseklassi III ligas koos Raasiku FC Jokeri / Rae SK II meeskonnaga ainsad, kes veel kaotusekibedust pole pidanud tundma. Võidud pole tulnud kergelt ning eriti võõrsil peetud mängus JK Kuusalu Kaleviga, mis lõppes meie poiste 2:1 paremusega, tuli kõvasti vaeva näha. Veel alistati kodus Põhja-Tallinna JK Volta 6:0 ja võõrsil JK Tallinna Kalevi sinine meeskond 4:1.

Marten Potsepp lõi mais meie U16 meeskonna kasuks kolme mänguga neli väravat ning sai korra jala valgeks ka U19 meeskonna eest.

Nii meie U13 kui ka U12 meeskonnal on esimesest neljast mängust kirjas kolm võitu ja üks kaotus. U13 meeskond võitis kodus FC Otepääd 9:4 ja Valga FC Warriori 5:1 ning võõrsil FC Elvat 5:0, kaotati kodus Paide LM Järva eakaaslastele 1:3. U12 poisid alistasid kodus Põlva FC Lootose 4:2 ja Tartu FC Heliose kollase meeskonna 3:2 ning võõrsil Tõrva JK 3:0. 2:4 kaotus tuli vastu võtta kodumängus JK FC Valgaga.

Oma liigahooaja esimese turniiri pidasid mais ka meie U10 ja U9 poisid.