II liigas tuli meie meestel täna võõrsil Maardu Linnameeskonnale 1:3 (0:1) alla vanduda. Kuidagi ei suudetud ohjeldada liiga suurimat väravakütti Ilja Zelentsovi, kes tegi kübaratriki ning kel on nüüd viie mänguga kirjas juba 11 väravat. Ta võinuks täna lüüa neljandagi värava, kuid meie õnneks saatis 11 meetri karistuslöögi väravast mööda.

Veel mullu esiliiga võitjaks tulnud, aga tänavuseks hooajaks II liigasse taandunud Maardu meeskonna algrivistuses alustas kaheksa meest, kel kamba peale kokku kirjas ligi 500 meistriliiga mängu. Meil tuli neile vastu astuda mitme põhimeheta ning vigastuste tõttu tõsiselt hõrenenud kaitseliini tugevdamiseks tuli jalgpallisaapad jalga tõmmata ka meeskonna peatreeneril Arsen Katšmazovil enesel.

Tänavu meie eest esimese mängu teinud kogenud poolkaitsja Reijo Künnapuu sõnul oli Maardu siiski täiesti mängitav vastane ja meilgi olid oma võimalused. Üks neist õnnestus ka realiseerida, kui 58. minutil meie karistuslöögi järel vastaste kaitsja palli põrkesse lasi, Jürgen Kolk väravavahiga silmitsi pääses ja 1:1 lõi.

„Mängisime kaitsest lähtuvalt. Omasime mitut head väravavõimalust ja saime mitu korda üks-ühele olukorda joosta, aga kahjuks tegi vastaste väravaht hea mängu. Maardu lõi oma väravad meie eksimustest. Kõik, kes meil täna mängisid, olid tublid ja etteheited mul kellelegi pole,” võttis Katšmazov mängu lühidalt kokku.

Viie vooru järel oleme II liiga põhja-idapiirkonnas kuue punktiga kaheksandad, liidrikohast seitse punkti maas. Aga hooaeg on alles noor ning punktiarvet kasvatada ja tabelis tõusta üritame juba järgmise nädala laupäeval, kui võõrustame FC Tallinna U21 meeskonda.

Lõpetuseks positiivne uudis: väikses karikasarjas pääses meie meeskond mänguta 1/16-finaali, sest Anija JK andis meile loobumisvõidu.

Protokoll