III liigas päästis duubel tänases kodumängus FC Elva II meeskonnaga lõpuminutitel punkti, kohtumine lõppes tulemusega 2:2.

Ehkki meie mehed alustasid mängu küllaltki eksperimentaalse koosseisuga, kus mängida tuli enda jaoks ebaharilikel positsioonidel, kulges avapoolaeg enamjaolt meie väikse ülekaalu all. Vaheajale tuli siiski minna kaotusseisus ja peasüüdlaseks selles võib pidada poolaja keskel üle väljaku käinud kõva vihmasadu. Nimelt oli meie väravavaht Andrei Kiš pooletunnise mängu järel vastastele antud karistuslööki juba tõrjumas, aga märg pall oskas kuidagi tal ikkagi külje alt väravasse lipsata.

Teiseks poolajaks tegime veelgi vangerdusi: Kiš siirdus keskkaitsesse ja Ragnar Rebane sealt äärepoolikusse. Väravasuule asus hoopis täna täiskasvanute seas debüüdi teinud vaid 15aastane Ruben Sakhov, kes mängu oli alustanud oma tavapärasel äärekaitsja kohal. Saimegi vastastele surve peale, aga esialgu sellest mänguskooris kajastuvat kasu ei tõusnud.

Kui teist poolaega oli mängitud veerand tundi, andis kohtunik külaliste kasuks veidi segastel asjaoludel penalti ning Elva meeskond asus mängu kahe väravaga juhtima.

Meie duubel pole Elva omale veel kordagi kaotanud ning kõva lõpuspurdiga õnnestus seegi kord punkt päästa. Tosin minutit enne normaalaja lõppu virutas Sander Taan ligi 25 meetrilt 1:2 ning mõni minut enne lõpuvilet lõi Mait Raha peaga 2:2.

Järgmise mängu peab duubel tuleva nädala reedel Valgas sealse FC Warrioriga.

Mait Raha (nr 33) on just viigivärava löönud, tema rõõmu jagavad Siim Lepp ja Karl Jörgen Lööper.