Hooaja esimeses II liiga kodumängus kaotas meie meeskond täna Narva Transi U21 rivistusele 2:3 (0:2). Meie mõlemad väravad lõi lisaminutitel Andre Väin, ühe neist penaltist.

Esimesel poolajal jäi meil puudu agressiivsusest. Kaitseliin, kus olude sunnil alustas seekord ka tavaliselt tipuründajana tegutsev Andre Väin, tegutses ebakindlalt ja lasi end mitmel korral üle mängida. Kahel korral jõudis narvalaste löök ka sihile ja vaheajale läksime kaheväravalises kaotusseisus.

Teiseks poolajaks jõudis Võrru ja läks kohe ka platsile kontrolliva poolkaitsja kohale Vladislav Vallades. Veel vahetati väljakule Mairo Reinsaar, mis lubas Väinal keskkaitsest ülespoole liikuda, avapoolajal edurivis kahvatuks jäänud Richard Leppa asendas Nikita Rokachevskiy.

Vahetustest oli kasu ja mängupilt paranes. Hakkasime rohkem kahevõitlusi võitma, Väin sai ees pikki palle kenasti omaks. 54. minutil niideti ta trahvikastis jalust ja kohtunik karistas seda penaltiga. Kahjuks saatis Eduard Desjatski 11 meetri punktist palli üle värava. Oleme nüüd Narva Transi U21-ga kolmel korral mänginud ning kõigis kolmes kohtumises on meie kaptenil penalti realiseerimata jäänud. Loodetavasti see õnnetu seeria rohkem ei pikene.

Jahtisime väravat edasi ja pall liikus kohati päris kenasti, kui ootamatult tuli Transi kolmas värav – 79. minutil sai narvakate pealelöök meie kaitsjast rikošeti ja pall lendas väravavaht Maksim Karachile püüdmatult lati alla.

Meie mehed ei andnud alla ja kaks väravat õnnestuski lõpuspurdiga tagasi lüüa, aga seda alles kohtuniku antud lisaajal. Esimesel lisaminutil võitis Rokachevskiy keskväljal palli ja andis selle piki maad pikalt ette Väinale. Meie ründaja esimene löök tabas posti, aga tagasipõrkunud palli lõi Väin ikkagi väravasse.

Kaks minutit hiljem tõmmati Väin karistusalas taas maha. Seekord läks ta ise penaltit lööma ja saatis palli külmavereliselt ka puuri. Ühe rünnaku jõudsime veel teha, aga narvakate väravavaht jõudis pallini enne Desjatskit ning siis kõlas ka lõpuvile.

Ehkki mängu lõpuks langes õhutemperatuur nulli ja puhus kõle tuul, oli tribüünil 85 pealtvaatajat. Vaid neljas Barrus Arenal peetud mängus on publikuarv suurem olnud.

Järgmise mängu peab meie meeskond tuleval laupäeval võõrsil Rakvere Tarvaga.

Andre Väina täpne penalti tegi lõppskooriks 2:3.