Tänases II liiga 10. vooru kodumängus jäime Rakvere JK Tarvale kindlalt alla. Ei teagi, oli see siis tingitud palavusest või sel hooajal esmakordselt päris murule pääsemisest, aga oma mängu me seekord korralikult käima ei saanudki.

Esimesel poolajal suutsime teha vaid ühe vastaste väravaraami läinud löögi ning seegi oli paras plönn. Vaheajaks juhtis Tarvas 2:0 ja teise poolajal keskpaigaks kasvatasid külalised oma eduseisu juba neljale väravale.

Veerand tundi enne mängu lõppu lõpuks ärkasime ja lõime kahe minutiga kaks väravat tagasi: esimese puhul oli aktsioonis Patrik Huma (protokolli läks vastaste omavärav), teise lõi Andre Väin. Korraks tärkas lootus, aga vahet veelgi vähendada püüdes jäi meil viimastel minutitel aga kaitse unarusse, Tarvas karistas selle lõpuminutitel kahel korral väravaga ära ning võitis mängu 6:2.

Tarvaga peetud mängudes oli see meile juba kuues järjestikune kaotus. Viimati võitsime Lääne-Virumaa esindusmeeskonda 2020. aasta sügisel.

Tuleval pühapäeval mängime Tallinnas liigatabelis tagantpoolt kolmandal kohal oleva FC Araratiga. Punkte on hädasti vaja ja kõik alla võidu on meie jaoks selles mängus pettumus.

Tabloo oli lõpuvile kõlades suure kaotuse tumm tunnistaja.