Võru FC Helios sõlmis OÜ-ga Terminal Oil koostöölepingu, tänu millele vähenevad klubi kütusekulud ning saame senisest rohkem keskenduda sportlike eesmärkide saavutamisele.

Terminal Oil avas 2020. aasta novembris Võrus autonoomse elektrivarustusega nüüdisaegse teenindusjaama ning annab nüüd oma panuse siinse kogukonna arenguks.

Kütusefirmat motiveerisid koostööks meie klubi senine areng ning ambitsioonikad eesmärgid. „Leidsime, et meil on ühised väärtused. Toetame mitmeid aktiivseid spordiklubisid, panustades üheskoos noorte liikumisharrastustesse ning sportlike eeskujude kasvatamisse,“ ütles Terminal Oili juhatuse liige Raido Raudsepp.

„Meil on hea meel, et saame Terminaliga koostööd teha. Loodame, et meie kogukond kasutab edaspidi linna kaasaegseima ja uusima tankla teenuseid ning suudame nii olla Terminaliga teineteisele vastastikku kasulikud. Usun, et hea koostöö annab mõlemale tuult tiibadesse jõudmaks kaugemate ja kõrgemate eesmärkideni,” lisas Võru FC Helios tegevjuht Jaanus Vislapuu.

Võru FC Heliose tegevjuht Jaanus Vislapuu ja Terminal Oili juhatuse liige Raido Raudsepp.