Täna Tallinnas peetud Esiliiga B mängus Nõmme Kalju U21 rivistusega meie meestel palju väravavõimalusi polnud, aga lõpuks tõmbasime ikkagi pikema kõrre ja võtsime 1:0 võidu.

„Kui võib öelda, et esimeses mängus läks meil kõik valesti, mis üldse minna sai, siis seekord võitlesid mehed kõvasti lõpuni ja see tasus ennast ära,” ütles meeskonna peatreener Jaanus Vislapuu.

Võrreldes eelmise mänguga oli koosseisus hulk muudatusi. Vislapuu sõnul jagus kõvasti mõtlemisainet, et kuidas üldse seda mängu mängida.

Valitud taktikaga loovutasime initsiatiivi vastastele. „Leppisime kokku, et püüame keskväljal võimalikult palju vastaste mängu lõhkuda ning lootsime standarditele ja kontrarünnakutele,” rääkis Vislapuu. „Vastane domineeris ja lõi mitu ohtlikku olukorda, aga null püsis taga ja mida kauem see püsis, seda rohkem saime ise mängu sisse ning vastased hakkasid kiirustama.”

Võiduvärav sündis kolmandal lisaminutil – Karl Jörgen Lööper tsenderdas, vastased said pea vahele, aga pall kukkus otse Kert Joakiti ette, kes trahvikasti joonelt ristnurka põrutas.

„Lõpus oli meil õnne, et pall Kerdi jalale langes, aga ära ta üleajal selle värava lõi ning nii me kannatades ja oma võimalust oodates need kolm punkti kätte saime,” ütles Vislapuu.

Tänane võit on meie esindusmeeskonnale liigamängudes viiekümnes! Selle tähiseni jõudmiseks kulus 116 mängu.

Kahest kohtumisest on meil nüüd kirjas võit ja kaotus. Järgmine mäng tuleb kahe nädala pärast kodus, siis võõrustame Viimsi JK-d.

Võiduvärava autor Kert Joakit.

Protokoll