Mattias Eskla kolmanda lisaminuti tabamus päästis meile tänases II liiga kodumängus Viimsi JK duubliga viigipunkti. Kohtumine lõppes tulemusega 1:1.

Võrdsete võimalustega mängu esimesel poolajal väravaid ei löödud. Mõlemad meeskonnad mängisid päris kena jalgpalli ja üritasid mängu alt lühikeste söötudega üles ehitada, mingit umbropsu palli ettetagumist polnud. Enne vastase väravani jõudmist jooksid rünnakud siiski liiva ning kummalgi poolel oli vaid kaks tõsiseltvõetavat väravavõimalust, kusjuures korra käis pall külaliste löögist ka meie väravalatis.

Teiseks poolajaks tegime kolm vahetust, kusjuures vahetasime välja koguni kaks kaitseliini mängijat ja seni edurivi tipus mänginud Andre Väin jätkas keskkaitsjana. Uutel positsioonidel kohanemine võttis aega, meie liinid vajusid alla oma värava ette ning kõik see päädis veerandtunnise mängu järel Viimsi juhtväravaga.

Mängida jäi veel palju ja asusime viigiväravat otsima, kuid esialgu rünnakuüritused vilja ei kandnud. Viis-kuus minutit enne normaalaja lõppu jätkasime kolme kaitsjaga, lisades sellega ründejõudu, ning lõpuks õnnestuski viik välja võidelda. Nii et tegu oli pigem võidetud kui kaotatud punktiga.

Järgmise mängu peame nädala pärast Tallinnas FCI Levadia U19 meeskonnaga.

See Mattias Eskla täpne löök päästis meile viigipunkti.