Ülenurme staadionil täna peetud III liiga kohtumises poolitas Võru FC Helios II punktid EMÜ SK-ga. 2:2 viigini jõuti lisaminutitel, kui Oleg Lepiku vastu trahvikastis tehtud vea järel realiseeris penalti Sten Org.

Samad mehed olid osalised ka mängu esimese värava sünnis – 11. minutil murdis Org vasakult äärelt läbi ja andis palli värava ette, kust Lepik selle EMÜ puuri saatis ning meid juhtima viis.

Konarlikul väljakul meil mööda maad lühikest söötu kuigi hästi mängida ei õnnestunud. EMÜ tagus peamiselt pikka palli ning kahel korral, 33. ja 66. minutil, jõudsid väljakuperemehed nii ka väravani.

Juba kolme päeva pärast, teisipäeva õhtul, peab duubel kodus tagantjärele ära kevadringi edasi lükatud mängu Tartu FC Heliosega. Meie meeskond on III liiga lõunapiirkonna tabelis seitsmendal, oma viimased viis mängu võitnud tartlased aga liidri FC Otepää järel teisel kohal.

Meile täna viigipunkti kindlustanud Sten Org (palliga) kevadises mängus EMÜ-ga.