Meie meeskond naasis suvepausilt edukalt – II liiga 12. voorus alistasime eile võõrsil turniiritabeli punase laterna Valga FC Warriori 9:1 (3:1).

Väravaarve avamist tuli oodata 20 minutit, siis lõi Rico-Marten Vainu 1:0. Vaid minut hiljem duubeldas Richard Lepp eduseisu. Valgalased lõid küll peagi ühe värava tagasi, aga meie poolt vastas väravaga Lepp ja vaheajale läksime 3:1 eduseisus.

Teisel poolajal sai meist kümme aastat suurema keskmise vanusega Valga meeskonnal jaks otsa. Kaks väravat lõid meie kasuks Andre Väin ja Richard Lepp, oma teise Vainu ning jala sai valgeks ka Raul Rebane.

Ära märkida tasub ka Aimar Vendelin, kellest sai seitsmes mängija, kes meie esindusmeeskonna eest nüüd (vähemalt) 100 liigamängu pidanud.

Suurest võidust kaugeleulatuvaid järeldusi teha ei maksa, sest Warrior on selgelt liiga nõrgim meeskond. Märksa paremaks hinnangu meeskonna praegusele seisule annab tuleva nädala pühapäeval peetav kodumäng meist tabelis koha võrra kõrgemal asuva Tallinna FC Araratiga.

Väravlöömise puhul üksteist patsutada said meie mehed seekord korduvalt.