II liiga 23. voorus tuli meil täna võõrsil 0:4 alla vanduda liigavõitu jahtivale FCI Tallinnale.

Mängu domineerinud kodumeeskond asus juhtima kohtumise 33. minutil. Esmalt tabati latti, järgnenud väravaesises saginas suutsime pall küll klaarida, aga nii õnnetult, et Aleksei Šved selle peaga ikkagi meie puuri saatis. Väljakupermeestel oli veel häid võimalusi, aga noor väravavaht Karl Rehe päästis meid mitmel korral.

64. minutil tõmbas meie keskkaitsja Artjom Volovei Švedi särgist pikali ja sellele järgenud karistuslöögist lõid tallinlased oma teise värava. Kohtumise lõpus oli veel kahel korral täpne hat-tricki teinud Šved.

Meie parim väravavõimalus oli teise poolaja keskel, kui vabalt löögile saanud Eduard Desjatski palli napilt üle lati saatis.

Enne viimast kolme mängu oleme II liiga põhja-idapiirkonna endiselt seitsmendal kohal. FCI Tallinn jätkab liidrina, edettades Rakvere JK Tarvast kahe silmaga.

Järgmise mängu peame tuleval laupäeval, kui meile tuleb külla tabelis koha võrra kõrgemal ja nelja punkti kaugusel olev Jõgeva SK Noorus-96.

Kui kevadel peetud kodumängus kaotasime FCI Tallinnale vaid ühe väravaga, siis nüüd võõrsil neljaga.