II liigas kaotasime täna Tallinnas küll 1:4 FC Levadia III meeskonnale, kuid esiliiga üleminekumängudele viiv teine koht on kaks vooru enne turniiri lõppu veel ikkagi meie meeste käes.

Levadia mängis küll kümnekesi, aga saatis platsile neli oma esiliigas mängiva U21 võistkonna meest ning see avaldus peagi ka mängupildis – jäime 10. minutil kaotusseisu ning 29. minutil tuli pall teist korda väravast välja korjata. Paar võimalust oli meilgi, kuid üks olukord mängiti selgelt üle, kui soodsalt kohalt peale löömise asemel otsustati veel sööta, ning kasu polnud ka karistuslöögist, mis saadi siis, kui Levadia väravavaht palli püüdes sellega väljaspool karistusala maandus. 39. minutil sooritas hoopis Levadia kiire kontrarünnaku ja lõi oma kolmanda värava.

Teise poolaja algus oli mõlemalt poolt unine. 61. minutil tõstis Levadia palli kasti, kust see peaga väravasse kõmmutati. Võõrustajad juhtisid 4:0 ning Erik Utgofil oli kirjas kübaratrikk.

Viis-kuus minutit hiljem oli meil hea võimalus, kuid Hinnilt suurepärase söödu saanud Kert Joakit kõmmutas veidi üle värava. Levadia muutus suures eduseisus veidike lohakaks ning üritasime seda ära kasutada, kuid esialgu tulutult – Teet Tarrose löögi tõrjus vastaste väravavaht, kaitseliini taha hea palli saanud Hinni puude läks pikaks ja puurivaht jõudis jaole. 79. minutil tuli siiski auvärav, kui paremalt äärelt tsenderdusega Hinn leiti ja viimane peaga skooris.

II liiga põhja-idapiirkonna esikoha ja pääsu järgmiseks hooajaks esiliiga B-tasandile kindlustas endale Tallinna JK Legion, kes konkurentidele püüdmatu. Meie edumaa lähimate jälitajate ees on kolm punkti.

Järgmisel laupäeval peame turniiri viimase kodumängu, võõrustades tabeli seitsmendat, Tallinna JK Dünamot. Mäng Võru spordikeskuse staadionil algab kell 15.