Esindusmeeskond teenis II liigas teise võidu, alistades täna võõrsil Lasnamäe Ajaxi 4:2.

„Võitluslik mäng. Teadsime vastaste taktikat ja püüdsime nende tugevuse nende endi vastu pöörata – võtsime neilt suuresti ära võimaluse kontrarünnakuid kasutada ja tegime neid ise,” lausus meeskonna peatreener Jaanus Vislapuu.

Esimese poolajal jäime 0:2 kaotusseisu. Endale lasti lüüa kaks lihtsat väravat – mõlemas olukorras tegutses ebakindlalt väravavaht Tommy Tooming, kes kauglöögist tulnud palli enda ette tõrjus, nii et vastaste mängija esimesena uuesti löögile sai.

Juhtunust võeti õppust ning teisel poolajal oli kaitsefaasis põhirõhk keskpoolkaitsjate tegutsemisel, et vastane rohkem kaugelt löögile ei saaks. „Ründefaasis lootsime ikka kiiretele kontratele, mis meile ka lõpuks edu tõid. Kolm väravat lõimegi kontratest ja ühe karistuslöögist,” ütles Vislapuu.

Juba teise poolaja esimeste minutitega õnnestuski viigistada. Esmalt skooris 47. minutil Riho Ruusamäe ning kaks minutit hiljem suunas Jürgen Kolgi poolt teravalt värava eest läbi antud madala palli Ajaxi puuri Ragnar Rebane.

Edaspidigi kontrollis toimuvat Helios. 68. minutil lendas tsenderdusest pall tahaposti otse Kait Hinni jalale, kes meid 3:2 juhtima viis. Kulus veel kaks minutit ning Ragnar Rebane lõi oma teise värava, mis vormistas 4:2 võidu.

„Mehed tegid oma töö hästi ja läheme järgmisele mängule vastu hea emotsiooniga,” sõnas Vislapuu.

Võõrsilmängude seeriat jätkame järgmise nädala pühapäeval, kui turniiri 4. voorus minnakse vastamisi Tallinna FC Ararat TTÜ-ga.