II liiga tänases kodumängus lähima konkurendi Tallinna FC Araratiga tuli meie meeskonnal tunnistada vastase 3:2 paremust.

Kaitse eksimustest jäime juba esimese veerandtunniga 0:2 kaotusseisu. Esimeses olukorras jäi Trond Herman Meieri tagasisööt nõrgaks, vastased napsasid palli vahelt ja realiseerisid üks ühele olukorra, teise tabamuse puhul mängiti Marek Jenas värava all kindalt üle.

Järgmine veerandtund kuulus meie ja jõudsime 2:2 viigini. Esmalt teenis Andre Väin penalti ja ise ka realiseeris selle. See oli meie meeskonna liigamängude 500. värav.

Mõni minut hiljem sai Jenas nurgalöögi järel peaga löögile, Ararati kaitsja tõrjus, aga pall lendas uuesti Jenase ette, kes selle nüüd jalaga puuri põrutas. Jenasest (vanus 40 aastat ja 265 päeva) sai vanim mängija, kes meie esinduse eest eales skoorinud.

Vaheajale läksime siiski kaotusseisus. Külalised pääsesid juhtima trahvikasti joonelt ümber meie neljamehelise müüri keerutatud täpsest karistuslöögist, mis määrati pärast Jenase vaieldavat käega mängu.

Võiduvärava lõid vastased sellest karistuslöögist.

Teisel poolajal tekitasime küll portsu väravavõimalusi, Väina löögist käis pall korra latis ja korra suluseisu järel ka väravas, aga mänguskoor enam ei muutunud ja vastu tuli võtta valus kaotus.

Kohtumise lõpus tegid meie meeskonna eest debüüdi Karel Kimmel ja Siim Hallik.

Tänasega sai II liiga põhja-idapiirkonnas esimene ring läbi. Meil on üks edasi lükatud mäng veel pidamata, praegu annavad kogutud 11 punkti meile 14 meeskonna seas vaid 11. koha. Järgmise mängu peame tuleval pühapäeval taas kodus ning siis on meie vastaseks liigas kolmandal kohal olev Jõhvi FC Phoenixi ja JK Noova ühendmeeskond.