Tänases II liiga kodumängus Tallinna JK Puuma ja JK Volta ühendmeeskonnaga jäime kohe kohtumise alguses küll kaotusseisu, aga mehed andsid endast kõik ja võitlesid lõpuks välja 1:1 viigi.

„Võitlesime ja andsime endast parima! Sats tegi hea töö!” rõõmustas klubi tegevjuht Jaanus Vislapuu pärast mängu.

Kaotusseisu jäime juba 4. minutil, kui kaitsjad külaliste kapteni Albert Prosa katmisega hiljaks jäid ja kogenud ründaja avanenud võimaluse ära kasutas. Veidi rohkem domineerisid avapoolajal küll vastased, aga meiegi tabasime korra Puuma väravaposti ja meeste mängule polnud kuigi palju ette heita, kui siis vast kohatist liigset aukartust teenekate külaliste ees ja seda, et neil rohkem küljes ei riputud.

Teine poolaeg oli veelgi tasavägisem ja väravavõimalusi hagus mõlemale poolele. Suluseisust käis pall korra ka Puuma väravas, aga esialgu jäi skoor siiski muutumatuks. Viigivärav sündis kümmekond minutit enne mängu lõppu 11 meetri karistuslöögist, mis anti pärast Arlet Raha trahvikastis jalust niitmist, penalti realiseeris Rico-Marten Vainu.

Tundes, et võit käest libiseb, andsid vastased mängu lõpus meie väravale turmtuld, aga tulime raskest olukorrast auga välja ning korra ohustasime kontrast veel ka ise Puuma puuri. Mängu lõpetasime kümnekesi, sest Kert Sander Eerik sai lisaminutitel liigse suupruukimise eest punase kaardi.

Järgmise mängu peame nädala pärast võõrsil Maardu Linnameeeskonnaga.

Meie mehed rõõmustavad pärast viigiväravat.