Rantipol Võru Helios osutas saalihooaja teises Võrumaa derbis Rõuge Saunamaale võõrsil märksa kõvemat vastupanu, kui kaks kuud tagasi peetud kodumängus, aga kaotas ikkagi 11:14 (7:8).

„Olen mänguga väga rahul ja see areng, mida ma platsil nägin, oli kohati super. Samas tegime ise siin-seal vigu, mida tegema poleks pidanud. Langesime, kuid langesime viimase sekundini võideldes,” võttis meeskonna treener Jaanus Vislapuu kõva võitluse kokku.

Kuigi kohe kohtumise alguses sai vigastada üks meie põhimehi Vladislav Gussev, kulges mäng tasavägiselt. Enamasti juhtis Rõuge värava-paariga, aga vahepeal oli tablool ka viigiseis.

Olude sunnil väravat kaitsma pidanud Jürgen Kolk sai sellega hästi hakkama. (Foto: Rõuge Saunamaa)

Derbile kohaselt oli platsil toimuv väga emotsionaalne ning tuleb vaid kahetseda, et seekord oli mängule määratud vaid üks kohtunik. Mängu ohjes hoidmiseks vilistas ta mõlemale poolele ohtralt vigu ja jagas hoiatusi ning nii kaotasime juba esimesel poolajal punase kaardi tõttu oma väravavahi Vjatšeslav Vassilenko, kel nüüd järgmist mängu tuleb tribüünilt vaadata. Vassilenkot väravasuul asendanud väljakumängija Jürgen Kolk sai oma ülesandega korralikult hakkama.

Väravad: Eduard Desjatski 3, Andre Väin 2 (+2 söötu), Marten Luik 2 (+2), Sten Org 2 (+1), Ragnar Rebane 1 (+1) + vastaste omavärav. Lisaks Jürgen Kolk 1 sööt.

Meie meestel jääb saalis pidada veel kaks II liiga mängu, mõlemad järgmisel nädalal ja koduväljakul: kolmapäeval võõrustame EstNor Kiilit ja laupäeval Rummu Dünamo II meeskonda.

[youtube width=720 height=405]JpNYYu7_iaQ[/youtube]

Protokoll