Väikses karikasarjas ületas meie meeskond järjekordse takistuse – Tallinna SC ReUnitedist saadi täna koduväljakul jagu 3:1 ning edeneti 16 parema hulka.

Skoori avas 20minutise mängu järel Andre Väina teenitud penaltist Aleksandr Pruttšenko. Eduseisu duubeldas veidi enne vaheajale minekut Andre Ojala, kes saatis pealinlaste värava ristnurka kauni kaarpalli. Kui poolaja tulemusega võis rahule jääda, siis meeskonna kohati loiuks jäänud esitus erilist rahulolu ei pakkunud.

Olulist muutust ei toonud ka teine poolaeg. Selle alguses panid meie mehed küll pall senisest kiiremini käima ja surve päädis ka väravaga: 57. minutil suutis tallinlaste väravavaht vahetusest platsile tulnud Eduard Desjatski löögi küll tõrjuda, kuid lahtise palli suskas Raul Rebane ikkagi külaliste puuri.

Meie kolmanda värava lõi seekord kaptenipaela kandnud Raul Rebane.

Kolmanda värava järel mängust suurem särts kadus – meie meeskond lasi jala väheke sirgu ja eriti enam ei pingutanud, ent ka vastased ei suutnud suurt midagi ette võtta. Kahjuks jäi põlvevigastuse tõttu üürikeseks ka meie suurima väravaküti Desjatski mänguaeg, kel tuli piirduda vaid 25 mänguminutiga.

Kohtumise lõpus näis juba, et tulemus ongi vormistatud, kuid loetud sekundit enne lõpuvilet kaotas meie pikalt tööta olnud väravavaht Maksim Karach korraks keskendatuse, pudistas juba käes olnud palli peost ning külalistel õnnestus auvärav lüüa.