Saalijalgpalli U19 vanuseklassi EMi valikturniiri eelringis kuulus Eesti koondisse koguni neli meie noormeest: Andre Väin, Aimar Vendelin, Mairo Reinsaar ja Emil Elrond Karu.

Eesti U19 saalikoondis pidas alles oma esimesed rahvusvahelised mängud ja nagu San Marinos 3.–6. novembrini toimunud turniir näitas, on arenemisruumi veel küllaga.

Turniiri avamängus mindi Eesti U19 saalikoondise ajaloo esimese värava löönud Väina tabamusest San Marino vastu küll juhtima, kuid lõpuks tuli tunnistada võõrustajate 2:1 paremust. Teises mängus kaotati Andorrale 1:4, viimases voorus teeniti aga esimene punkt, kui Walesiga viigistati 5:5. Kohtumises Walesiga lõi Eesti esimesed kaks väravat Vendelin ning ühe väravasöödu sai kirja Karu.

Meie nelikule andsid EMi valikmängud hindamatuid kogemusi, mis alanud hooajal Eesti saaliliigades marjaks ära kuluvad. Ühtlasi saime taas kinnitust, et Võrustki on võimalik Eesti koondisse jõuda, tuleb vaid ise mees olla.

Eesti U19 saalikoondis enne mängu Walesiga. Ees vasakult esimene Andre Väin ja kolmas Aimar Vendelin, taga vasakult teine Mairo Reinsaar ja paremalt teine Emil Elrond Karu.