II liiga kevadringi viimases voorus võitis meie meeskond täna võõrsil Sillamäe Kalevi vastu küll poolaja, kuid pidi lõpuks leppima 2:2 viigiga. Väljakuperemehed viigistasid lisaminutitel.

Aastaid meistriliigas mänginud Sillamäe Kalevi kunagisest hiilgusest pole enam kuigi palju järel ja seepärast polnud midagi imestamisväärset, et me mängu juhtima asusime. Kui, siis ehk see, et vaid tosina minutiga oli eduseis juba 2:0. Skoori avas tsenderduse vastase puuri suunanud Nikita Rokachevskiy, teise värava lisas Eduard Desjatski, kes palli praktiliselt tühja väravasse lõi.

Kodumeeskond lõi kümme minutit enne vaheajale minekut ühe värava tagasi, aga jäi juba mõni minut hiljem kümnekesi, kui Rokachevskiyt lükanud ja seejärel ka löönud Aleksandr Dubõkin punase kaardi sai.

Teisel poolajal ei õnnestunud meie meestel kuidagi arvulist ülekaalu väravaks realiseerida ja eduseisu kasvatada. Lõpuks libises ka võit peost – üleaja kolmandal minutil jäi nurgalöögi olukorras üks vastastest markeerimata ja lõi peaga viigivärava.

„Üksteist üheteistkümne vastu läks meil mäng palju paremini kui üheteistkümnekesi kümne vastu,” ütles meie keskkaitsja Ragnar Rebane. „Väga kahju, et me oma väravavõimalusi ära ei lahendanud.”

II liiga põhja-idapiirkonnas oleme 20 punktiga kuuendal kohal, kuid meist võib veel mööduda Narva Transi U21 rivistus, kel kaks kevadringi mängu pidamata. Pärast homseid kohtumisi algab liigas kuuenädalane paus, mängud jätkuvad juuli lõpus.

Nikita Rokachevskiy tänane tabamus on meie meeskonna liigamängude 450. värav.