Tänases II liiga mängus Jõhvi FC Phoenixi ja JK Noova ühendmeeskonnaga tuli meie meestel 1:6 alla vanduda, auvärava lõi Mattias Eskla.

0:2 kaotatud poolaja järel vähendas Eskla tabamus teise poolaja keskel vahe minimaalseks ja korraks tekkis tunne, et võime mängu tagasi tulla, aga lootus kustus peagi, sest hoopis külalised kõmmutasid meile järgmise tosina minutiga veel neli väravat.

Phoenixi väravatest neli läks aastate eest teismelisena Sillamäe Kalevi eest ka neli meistriliiga mängu pidanud Jelissei Zahharovi arvele, kel tänavu Phoenixi eest kirjas nüüd juba 15 tabamust.

Järgmise mängu peame tuleva nädala laupäeval Kohtla-Järvel sealse FC Järvega. Kohtla-Järve on koht, kust punkte võtta, aga meie olukorra teeb raskemaks asjaolu, et kollaste kaartide tõttu jäävad mängust kõrvale meie põhikaitsjad Ragnar Rebane ja Arlet Raha.

Phoenixi mängijad saatsid palli meie väravavahi Pert Paigelkalni selja taha kuuel korral.