Võru FC Helioses on alates tänasest esmakordselt ametis kogukonnajuht, kellena töötab Margus Nemvalts.

Klubi tegevjuhi Jaanus Vislapuu sõnul on Nemvaltsi ülesanneteks kodumängude ja turniiride korraldamine, samuti suhtlemine toetajate ja kogukonnaga ning meie sisemise ja välise kogukonna kasvatamine. „Soovime talle uutes ülesannetes parimat ning loodame pikka ja edukat koostööd,” lisas ta.

36aastane Nemvalts on pärit Põlvast ja jalgpallis tegutsenud ligi 20 aastat nii mängija, treeneri kui ka kohtunikuna, samuti on ta kaasa löönud jalgpalliklubi juhtimises ning asjaajamistes. Põlva FC Lootose eest kogunes tema arvele aastatel 1998–2017 kokku 244 liigamängu.

„Mängijana alustasin Põlva Lootose eest liigas mängimist 15aastasena. Põhikohaks kujunes väravavaht, kuigi aegade jooksul sai ka teisi positsioone täidetud,” rääkis Nemvalts. „Pärast poolteiseaastast pausi jalgpallist on nüüd uuteks ja põnevateks väljakutseteks paras aeg. Niimoodi ma Võru Heliose juurde sattusin.”

Võrumaa jalgpalliga on Nemvalts tuttav juba Põlva meeskonnas mängimise päevilt. „Võru jalgpallieluga olen täitsa kursis, eks naabrite tegemistel tuleb ikka pilku peal hoida,” kinnitas ta.

Margus Nemvaltsi ootab kogukonnajuhina ees lai tööpõld.